Blog

Dünyanın birçok ülkesinde uçak cafe yapılmıştır. Hayatında uçağa binememiş insanların kendileri uçak ortamında hissedip yemek yemeleri ilginç gelmektedir. Yolda giderken bir anda yerde bir uçak karşınıza çıkması şaşırtıcı olmaktadır. Farklı girişimcilerin ortaya çıkardığı bu uçak mobilyaları maliyetlidir. İşte bu maliyeti her girişimci karşılayamaz fakat  konseptin dikkat çekmesi  sponsor bulmasını kolaylaştırmaktadır. Bir havayolu, içecek firması  bir alışveriş firması gıda firmalarının yani sıra belediyelerde bu projelere ön ayak olmaktadırlar.

UÇAK KAFE

Uçak kafe şehre bir ayrıcalık katacağı için belediyeden güzel bir yer ile yardımcı olmaktadırlar. Uçak kafe yapacağı akılda kalıcı reklam ile farklı şehirlerden bile insanları çekebilecek konumda olması girişimcilere güç vermektedir.

HURDA UÇAK

Hurda uçak maliyetleri son zamanlarda yakıt  ve taşıma islerinden her sektörde artan fiyatları minimize etmek açısından  sponsor ile başlanması daha doğru olacaktır. Uçak kafelere taleplerin artması  sonucunda  her zaman elimizde uçak bulunmamaktadır.  Yakıt maliyetleri de düşünülürse uçağın kurulacak olan yere en yakın noktadan uçak temin etme durumuz vardır. Bunun için sürekli irtibat halinde olduğumuz işletmeler bulunmaktadır.

Fakat bu süreç bir anda ortaya çıkmayacağı için  bir an önce irtibata geçip gecikmeden gerekli girişimleri yapmanız gerekmektedir.

Sizlerin de bu uçaklarla ilgili fikirlerini duymak isteriz eğer aklınızda değişik ilginç olduğuna inandığınız bir uçak restorant cafe varsa bizimle paylaşın.

Free Consultation